Op. Dr. Halil İbrahim Tekin
Anne adayının en duygulu anı bebeklerinin kalp atışlarını duydukları andır
DrHITDr. Halil Ibrahim Tekin

Neden Biz?

Merkezimiz ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği ve Yönetimi Sertifikasına sahip olup, İngiliz Ulusal Sağlık Sistemi NHS tarafından kıta avrupasında ilk, Türkiye ve KKTC'de tek tüp bebek merkezidir.
Modern tıp her gün gelişmekte ve yeni teknolojiler uygulamaya girmektedir. Dr. Halil İbrahim Tekin Pasific Rims, ASRM ve ESHRE gibi uluslararası kuruluşlara üye olup bu kuruluşların her yıl yapılan toplantılarına ekibiyle birlikte katılmakta ve yeni gelişmeleri takip etmektedir. Ayrıca bu toplantılarda dünyada kendi alanında en çok işlem yapan doktor olarak bilgi ve deneyimlerini dünya doktorlarıyla paylaşmaktadır. Bu yıl 6çsını düzenleyeceğimiz Uluslararası Tüp Bebek konferansına 60'ı Birleşik Krallıktan katılacak yüz yabancı doktora bilgi ve deneyimlerimizi aktaracağız.
Embriyolar üzerinde yapılan genetik araştırmalara verilen işleme PGD adı verilir ve tüp bebek uygulamalarında en karmaşık olanıdır. Gebelik oranları diğer işlemlere göre daha düşüktür. ( embriyo üstüne müdahale yapıldığından) Bu yüzden ileri teknik bilgi ve deneyim gerektirir. Birçok diğer klinikte çocukların cinsiyetlerinin yanlış tanımlandığı ve aileler ile klinikler arasında tartışmaların olduğu, internet ortamından izlemektedir.
hastane LefkoşaDr. Halil İbrahim Tekin 20 yıldır tüp bebek sektöründe çok yoğun olarak çalışmış, 2000’li yıllardan sonrada KKTC de çok miktarda PGD işlemini başarıyla gerçekleştirmişdir.
Bu paralelde en modern ve gelişmiş cihazlarla ve en tecrübeli embriyologlarla çalışmalarını sürdürmektedir. Güçlü teknoloji ve alt yapıya sahip, dünya standartlarında Embriyoloji Laboratuvarı mevcuttur.
“Hasta memnuniyetinin öncelikli olduğu“ memnuniyete dayalı hizmet verilmektedir.
Dr HIT ve ekibi, hasta ihtiyaçlarına göre planlanmış kişilere özel tedavi yöntemleri benimsenmektedir. Ticari bir yaklaşım hiçbir zaman kliniğimizde yer alamamış ve almayacaktır. İnternet ortamındaki forum ve bloglardan da izlenebileceği gibi Dr HIT daima başarıya odaklanmış, binlerce hastaya maddi manevi yardımcı olmuş ya da olmaya çalışmıştır.
“Tüm hastalarımız gebe kalsın ki en zorlandığım an olan gebe kalamayan hastalarla konuşmak zorunda kalmayayım “demiştir.
KKTC dışındaki ülkelerden gelen çiftlere, ihtiyaçları doğrultusunda, en konforlu, huzurlu ve uygun fiyatlarla konaklama ve ulaşım hizmetleri verilmektedir.
Ön hazırlıklar, tedavi süreci ve sonrasında tüm çalışanlarımız ile hastalarımıza, dürüst ve tamamen açık bir şekilde, güvene dayalı bir ilişki kurulmasını çok önemsiyoruz.
Düzenli olarak anketler ve yüz yüze yapılan görüşmelerle hasta memnuniyeti ölçülmekte ve hızlı bir şekilde çözüm üretilmesi amaçlanır.
dr-Halil-Ibrahim-Tekin-DrHITDr. Halil İbrahim Tekin, 19 yıldır on binlerce, her yaştan, her ulustan hastayla ilgilenmiş ve bu çiftleri istedikleri bebeklere kavuşturmak için ter dökmüştür. Her çalışana “Kendi kardeşinize nasıl davranıyorsanız hastalara da ayni şekilde davranın” demiş ve ödül ve cezanın da bu dünyada olduğuna inanmıştır. İlahi adalet ya da “karma” kavramını kendi hayatından örneklerle anlatmış, çalışanları bu prensipler doğrultusunda çalışmaları için motive etmiştir.

Özel Hat

Bu işaret Dr. Halil İbrahim Tekin ile aranızda özel hat anlamına geliyor. Herhangi bir konuda yazmakta tereddüt etmeyiniz. En kısa sürede yanıt alacaksınız.

Son Haberler

Yeni yerimizde yepyeni donanımlar

Gebelik oranları ve PGD için geliştirilmiş en yeni cihaz Piezo-7mm4G ile daha hassas ve başarılı sonuçlar alabiliyoruz.
Cihaz KKTC ve TC'de ilk.

Dünyanın en ağır üçüzlerinden

Dünyanın en ağır üçüzlerinden Aslı, Masal ve Yiğit bebekler. Toplam 8620 gram doğdular. Ebeveynleri Op. Dr. Halil İbrahim Tekin tarafından gördükleri tedavi sonrasında hiçbir komplikasyon yaşamadan doğum gerçekleştirdiler.
Üçüzlere sağlıklı bir ömür diliyoruz.